OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Rádiem řízené modely automobilů

Návštěva RC areálu v Blansku

Cílem této návštěvy bylo prohlédnout si tento areál, který patří mezi ty velmi zdařilé. Já tento areál celkem znám, ale paní ředitelka spolu s panem architektem chtěli znát podrobnosti o celém areálu. Zajímala je jak vlastní dráha, která se líbila co do vzhledu, tak také tribuna pro jezdce. Zjistili jsme, co by bylo všechno potřeba pro dobrý areál a kvalitní dráhu připravit.

Po shlédnutí tohoto areálu by se mělo začít pracovat na projektu. Zda do něj bude zahrnuta i podobná zděná tribuna uvidíme. Pan architekt si vše poznamenal, projednali jsme možnosti které by byli u nás.

Také jsme probrali tu skutečnost, že potřebujeme ještě letos mít asfaltový povrch, abychom mohli namalovat tvar dráhy a prověřit jej ježděním a případně upravit to co by dělalo jezdcům problémy. Ještě je potřeba vymyslet okraje dráhy tak, aby byly přenosné (v Blansku jsou betonové napevno na dráze). Prodebatovali jsme s p. Magdou z Blanska i velikost naší plochy, umístění tribuny a další potřebé věci, které by se pak aplikovali na naši dráhu.

Jelikož se má celý areál hřiště při 4. ZŠ na Severovýchodu předělávat, předpokládám, že projekt dráhy (tribuny a dalšího zázemí) se bude realizovat společně. Takže nám by pro letošní rok stačila ta asfaltová plocha na ježdění s provizorní tribunou a vše ostatní by se pak mohlo dělat v rámci připravovaného projektu. Bylo by to takto lepší, než za každou cenu stavět nějakou jednodušší tribunu, která by pak nesplňovala naše požadavky.

Ale ještě uvidíme, zda se na takto velký projekt seženou finanční zdroje. Ale šance zřejmě je.

Náhodné obrázky