OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Rádiem řízené modely automobilů

V březnu tohoto roku jsme změnili naše webové stránky. Vedlo nás k tomu několik skutečností. Tou nejhlavnější byla bezpečnost. Starý systém již nevyhovoval bezpečnostním systémům a hrozilo zneužití našich stránek. Proto jsme přešli na jiný systém a zvýšili tak bezpečnost díky šifrovanému protokolu HTTPS pomocí SSL certifikátu, dále pak praktičtější rozhraní prezentace s aktivnějšími prvky.

Druhá změna je název domény. Přešli jsme na kratší název rczabreh.info. Vynechali jsme z názvu slovo team, který zbytečně prodlužoval název domény. Prozatím bude možné se na tyto stránky dostat i ze staré domény do doby ukončení její expirace.

Třetím důvodem je více aktivních prvků v systému, takže do budoucna Vám nabídneme i další služby, které si moderní doba vyžaduje.

Jelikož však tuto činnost děláme ve svém volnu, kterého není zrovna nazbyt, budeme hlavně zveřejňovat aktuální informace a postupně doplňovat i něco z naší historie.

To je tak úvodem vše a budu se těšit na Vaše přístupy a spolupráci.

Martin Pelikán

Náhodné obrázky