OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Rádiem řízené modely automobilů

Naše kategorie

Modely poháněné elektromotorem jezdící v terénu či silnici, na speciálních drahách nebo přírodě. Jezdíme skupinové závody, ale i individuální. Od měřítka 1:10 a menší. Modely mohou být typu:

 • Onroad 2WD a 4WD

  onroadOnroad - je výraz pro silniční RC modely. Patří mezi ně formule, sportovní vozy (Le Mans), vozy GT (všechny s náhonem na zadní nápravu) a pak modely 4x4 v několika kategoriích.
  Náš klub se zabývá modely v měřítku 1:10 s elektrickým pohonem.

 • Buggy 2WD a 4WD

  buggyTerénní modely s náhonem jen zadních kol (2WD) a nebo s náhonem všech kol (4WD). Pro pohon se používají stejnosměrné (brushled) motory velikosti 540 (u měřítka 1:10) pro rekreační pojěždění. Pro závodní činnost je však potřeba model mít osazen motorem střídavým (brushless) stejné velikosti. Doporučujeme regulátor i motor se senzorovým kabelem. Napájení u závodních modelů by mělo být zajištěno baterií Li-Pol ve tvrdém obalu - hardcase

 • Short Course 2WD

  Terénní modely s náhonem na zadní nápravu. Pro pohon se používají stejnosměrné (brushled) motory velikosti 540 (u měřítka 1:10) pro rekreační pojěždění. Pro závodní činnost je však potřeba model mít osazen motorem střídavým (brushless) stejné velikosti. Doporučujeme regulátor i motor se senzorovým kabelem. Napájení u závodních modelů by mělo být zajištěno baterií Li-Pol ve tvrdém obalu - hardcase.

 • Truggy 2WD

  truggyTerénní modely s elektrickým pohonem jsou něco mezi buggy a Short Course. Oproti buggy jsou o něco větší s větším rozchodem kol a vetším průměrem pneu. Pro pohon se používají stejnosměrné (brushled) motory velikosti 540 (u měřítka 1:10) pro rekreační pojěždění. Pro závodní činnost je však potřeba model mít osazen motorem střídavým (brushless) stejné velikosti.


Náhodné obrázky