OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Rádiem řízené modely automobilů

Onroad

onroad AbsimaOnroad - je výraz pro silniční RC modely. Patří mezi ně formule, sportovní vozy (Le Mans), vozy GT (všechny s náhonem na zadní nápravu) a pak modely 4x4 v několika kategoriích.
Náš klub se zabývá modely v měřítku 1:10 s elektrickým pohonem.

V současné době se připravuje projekt asfaltové dráhy v Zábřeze, kde by naši členové mohli trénovat. O tom ale píšeme jinde.

 • 25 Pro 2017

  Představujeme TeamC TR 10 | Onroad

  TeamC TR 10První model, se kterým jsme získávali zkušenosti byl model TeamC TR 10 Touring Car, výkonný závodní podvozek pro hobby a stock kategorie. Velmi dobrá volba pro začínající modeláře za rozumné peníze s možností rozšíření tohoto modelu i na "ostřejší" závodění.

 • 04 Pro 2017

  Představujeme modely 1:24 | Onroad

  modely 1:24Kromě mini-z jsou zde ještě RC modely v měřítku 1:24 (half 12). Dají se sehnat od českého výrobce, který s nimi slavil v roce 2016 titul Mistra ČR. Jedná se o RC modely kategorie Expert24 a retro024. Na rozdíl od mini-z se takový model dá pořídit za nižší cenu a kolem 5 tisíc korun. S těmito modely se dá jezdit na koberci o rozměru 4 x 8 m, který se dá pořídit včetně lišt pro vymezení tratě za cca 2 tisíce korun.

 • 04 Led 2015

  Začínáme s modely onroad | Onroad

  onroad modelKoncem roku 2014 si někteří z nás pořídili modely kategorie onroad. Již předtím model onroad měl Karel Bečička a Tomáš Jedlička. Po té se přidali i Lukáš Hrubý (Tamiya), Martin Flídr (TeamC TR10), David Pelikán (TeamC TR10) a Jan Žerníček (Yokomo).
  Při tomto zájmu je již nutné začít uvažovat o možnosti tréninků s těmito modely (asfaltový povrch).


Náhodné obrázky