OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Rádiem řízené modely automobilů

Závody

 • 20 Čer 2016

  2. závod Kopecký Cup - Zábřeh | Závody

  2. místo patřilo DavidoviV sobotu 28.5.2016 se v Zábřeze uskutečnil 2.závod seriálu Kopecký Cup 2016. Byl to zároveň Warm Up na srpnové Mistrovství ČR, které se na této dráze pojede. Do místa konání někteří závodníci zavítali již v pátek, aby si dráhu "osahali".
  Na startu se sešlo celkem 26 modelů v kategoriích buggy 2WD a 4WD, Short Course 2WD a offroad 1:14. Z domácích reprezentantů nastoupili: Karel Bečička (4WD), David Pelikán, Martin Flídr a Jan Žerníček (2WD) a Šimon Růžička (Short Course).
  Jak to nakonec vše dopadlo a zda byli aktéři závodů spokojeni se dozvíte v detailu tohoto článku.

 • 20 Bře 2016

  Honza Žerníček byl úspěšný na Xray Winter series | Závody

  Honza ŽerníčekDalší významný úspěch pro naše barvy vybojoval Honza Žerníček v seriálu Xray Winter Series Morava 2015/2016.

  V celkovém pořadí po 6 závodech končí v absolutním pořadí kategorie Hobby na 3. místě !

  Na posledních závodech v Jedovnici v sobotu 13. března vybojoval svým 5. místem tolik bodů, aby stanul na stupních vítězů na konci tohoto seriálu.

 • 12 Bře 2016

  Tomáš Jedlička vítězí na XRAY CHALLENGE | Závody

  Tomáš Jedlička vítězíJako náš jediný zástupce se Tomáš Jedlička zúčastnil posledního závodu seriálu XRAY CHALLENGE, kategorie FšeStock, ve které startovalo 24 jezdců. Poprve si vyzkoušel tuto kategorii a jeho výkon se neustále zlepšoval. V 1. kvalifikační rozjíždce to bylo 6. místo, ve druhé 3. příčka. Poslední kvalifikační rozjíždku již vyhrál a ze 2. místa postoupil do Finále A.

 • 22 Lis 2015

  Úspěšné Mistrovství ČR 2015 | Závody

  MČR v PrazeV Praze 15. listopadu skončilo Mistrovství ČR 2015 Elektric buggy. Letos se jelo 5 závodů a z našeho klubu se zúčastnili 3 jezdci. Karel Bečička, David Pelikán a Jan Žerníček.
  Skončilo pro naše jezdce úspěšně, Karel Bečička skončil ve své kategorii na 3. místě a David Pelikán obsadil 4. místo.

 • 17 Lis 2015

  Xray Winter series Morava - 1. závod | Závody

  David se dočkal "bedny" i v onroadechV sobotu 24. října jsme se ve větším počtu zúčastnili onroad závodů. Zajeli jsme na prestižní závod do Jedovnice, kde si nad tímto seriálem vzal patronát slovenský výrobce Xray.
  Náš klub reprezentoval vítěz letního seriálu Karel Bečička, David Pelikán, Martin Flídr a nováček v našem týmu, Lucka Loskotová. Všichni jeli kategorii Hobby, což představuje perfektně připravený model co do jízdních vlastností, váhy, lehkosti převodů apod. Nejvíce se v něm dařilo Davidu Pelikánovi, který skončil na 3. místě a Karel Bečička obsazuje 5. příčku.

 • 28 Zář 2015

  Karel Bečička vyhrál Kopecký Cup 2015 | Závody

  Karel vítězí v BlanskuV sobotu 26. září se jel poslední závod seriálu onroad Kopecký Cup 2015. Závodu se tentokrát zúčastnili dva naši jezdci. Karel Bečička a David Pelikán. Každý však v úplně jiné roli. Karel, který se seriálu zúčastňuje pravidelně jel bojovat o celkové prvenství a David se zúčastnil onroad závodů na asfaltě poprve. Můži říci, že oba splnili své cíle.
  Karel Bečička zajel výborný závod, ve kterém skončil na 2. místě a to mu stačilo k tomu, aby vyhrál celý tento seriál v kategorii Hobby Profesional s modelem TeamC TR10!
  Blahopřejeme.

 • 03 Srp 2015

  Mistrovství ČR 2015 electric buggy - 3. závod | Závody

  Při rozpravěJiž v pátek 21. srpna 2015 odcestovala trojice našich borců ke 3. závodu Mistrovství ČR 2015 a to do Svitav. Tentokrát i s početným doprovodem, který se staral o pohodu v našem depu.
  David Pelikán, Karel Bečička a Jan Žerníček bojovali v kategorii buggy 2WD a David ještě ve vloženém závodu Short Course.
  Tentokrát byla nejvyšší účast (20 závodníků) a také se ještě více zkvalitnilo startovní pole. Umístění našich borců bylo obdobné jako na minulých závodech. V celkovém pořadí se David stále drží na 8. místě o tři body před Karlem který je na 9. místě a Honza prozatím drží 12. příčku. Celkem je klasifikováno 25 jezdců. Navíc Karel ve své kategorii drží první příčku!

 • 11 Srp 2013

  Mistrovství ČR 2013 s naší účastí | Závody

  Naši jezdci doma při tréninkuV sobotu 10. srpna jsou naši jezdci Tomáš Jedlička a Karel Bečička na Mistrovství ČR 2013 v kategorii elektric buggy 1:10. Je to historicky naše první účast na vrcholném podniku sezóny.
  Věříme, že naši jezdci jsou řádně připraveni k dobré reprezentaci našeho klubu a že ve velmi tvrdé konkurenci obstojí.


Náhodné obrázky